bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 24 października 2022
  • wyświetleń: 22113

[FOTO] Poważny wypadek na DK-81 w Drogomyślu. Lądował LPR

Wszystkie służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zadysponowano w poniedziałek, 24 października około godziny 9.30 na drogę krajową nr 81, w rejonie ulicy Wiejskiej, w Drogomyślu. Doszło tam do poważnego wypadku drogowego.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych na DK-81 w Drogomyślu - 24.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelników


Jak przekazał naszemu portalowi st. asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP w Cieszynie, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym Citroenem 65-letnia kobieta poruszała się w kierunku Wisły. W miejscu wypadku skręcała w lewo, mimo nakazu jazdy na wprost, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym w kierunku Katowic Iveco, którym kierował 34-letni mężczyzna.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została 65-latka kierująca Citroenem, która została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Mężczyzna kierujący samochodem dostawczym Iveco był trzeźwy.

Na czas prowadzenia akcji ratowniczej oraz czynności służb droga w kierunku na Katowice była zablokowana. Wyznaczono objazdy: samochody ciężarowe były zawracane na drogę ekspresową S-52 w Skoczowie, z kolei samochody osobowe poprowadzono ulicą Główną w Pruchnej w kierunku na Bąków.

Ruch został przywrócony około godziny 13.00.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.