bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Najpopularniejsze

  • 3 maja 2023
  • wyświetleń: 14290

[WIDEO] Kompletny brak odpowiedzialności

Plotka głosi, że białe Skody są najszybsze. Patrząc na to nagranie coś w tym jest. Przed Wami kolejny z licznych materiałów spływających na naszą skrzynkę. Warto przy tej okazji przypomnieć, że obowiązkowy odstęp na drogach ekspresowych i autostradach wynosi połowę prędkości. Jadąc 120km/h powinniśmy zostawić 60m odstępu od poprzedzającego pojazdu. Nie 6m! Materiał zawiera słowa wulgarne. Trudno jednak nie zgodzić się z tym co mówi kierowca.Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto wspomnieć. Lewy pas służy do wyprzedzania. Uporczywa jazda lewym pasem jeśli nie wykonujemy manewru wyprzedzania jest wykroczeniem.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.