bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Najpopularniejsze

  • 9 maja 2023
  • wyświetleń: 19167

Zabójstwo w Tyrolu. Nie żyje kierowca firmy z Bielska-Białej

Nie żyje 35-letni kierowca busa firmy transportowej z Bielska-Białej. Jak podają austriackie media, mężczyzna został zamordowany na parkingu przy autostradzie A12 w austriackim Tyrolu. Śledczy badający to zdarzenie zatrzymali 36-latka, kierowcę tej samej firmy.

Sprawę opisują austriackie media, m.in. największy dziennik w tym kraju - Kronen Zeitung. Według wstępnych ustaleń śledczych w sobotę, 6 maja na parkingu Asfinag Zirl West przy autostradzie A12 spotkali się dwaj kierowcy jeżdżący najprawdopodobniej w tej samej firmie transportowej z Bielska-Białej. Jak wynika z relacji świadków, mężczyźni spożywali alkohol do późnych godzin nocnych i w czasie libacji doszło między 35-latkiem oraz 36-latkiem do kłótni.

- Ciało młodszego kierowcy znaleziono w niedzielę 7 maja około 6.30 w kabinie Renault Master, które miało otwarte drzwi. Zmarły miał rany kłute w górnej części ciała. Tyrolscy policjanci zatrzymali w tej sprawie zakrwawionego 36-latka, który przebywał w zaparkowanej obok międzynarodówce. Domniemany sprawca został już przesłuchany, ale austriaccy śledczy nie ujawnili żadnych szczegółów dotyczących ewentualnych motywów tej zbrodni - podają austriackie media.

Na zlecenie prokuratury w poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok ofiary. Lokalne i krajowe media w Austrii podają, że narzędzia zbrodni nie udało się jeszcze odnaleźć.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.