bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Najpopularniejsze

  • 23 maja 2023
  • 24 maja 2023
  • wyświetleń: 35061

[FOTO] Zostawił auto w serwisie. Serwisant roztrzaskał sportowy wóz

We wtorek, 23 maja około godziny 20.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o poważnie wyglądającym zdarzeniu drogowym na ul. Kościelnej w Czańcu. Policjanci na miejscu zastali sportowe BMW, które wypadło z drogi i wjechało na teren prywatnej posesji, uszkadzając wcześniej ogrodzenie. Kierowcy nie było w pobliżu.

Zdjęcie WhatsApp 2023 05 23 o 20.45.03
fot. nadesłane przez czytelniczka


Po chwili na miejsce wrócił kierowca. Jak się okazało to mężczyzna związany z serwisem samochodowym, gdzie miał znajdować się sportowy model BMW M2. - Zgłosiłem sprawę na policję. Policjanci wyjaśniają kto i dlaczego jeździł moim samochodem, kiedy powinien on być w serwisie, i wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówił w rozmowie z portalem mamnewsa.pl Jacek Ratusznik, wezwany na miejsce zdarzenia przez mundurowych. To właściciel BMW. Znany w Andrychowie sportowiec i kulturysta. Zbulwersowany całą sytuacją zapowiada, że tak tej sprawy nie zostawi.

Na miejscu pracowali policjanci z bielskiej komendy. Na chwilę obecną nie jest znany stan trzeźwości kierowcy, który doprowadził do kolizji. Okoliczni mieszkańcy przekazują nam, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Świadczyło o tym jego zachowanie. Od 43-latka była wyczuwalna woń alkoholu, jednak nie chciał poddać się badaniu trzeźwości za pomocą alkomatu. Została mu pobrana krew do analizy. Trwają dalsze czynności.

Zdjęcie WhatsApp 2023 05 23 o 20.45.01
fot. nadesłane przez czytelniczka

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.