bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Najpopularniejsze

  • 5 czerwca 2024
  • wyświetleń: 34186

[WIDEO] Tragedia na drodze w Ustroniu. Nie żyje 19-letni motocyklista!

W środę, 5 czerwca po godzinie 19.00 na DW941 w Ustroniu, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Zderzenia nie przeżył kierujący jednośladem. Trwa wyjaśnienie okoliczności tragedii.Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że kobieta kierująca Suzuki wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na trasę wojewódzką. Prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo na dwójce motocyklistów, którzy poruszali się DW941 w stronę Skoczowa. Jeden z nich zderzył się z autem ponosząc śmierć na miejscu.

Były próby reanimacji motocyklisty, jednak żadne działania medyczne nie przywróciły jego funkcji życiowych. Ofiara to 19-letni mężczyzna. Na miejscu policjanci z cieszyńskiej komendy przeprowadzili czynności. Obecny był także prokurator. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Droga przez kilka godzin była zamknięta. Wytyczono objazdy.

Loading...


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.