bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Najpopularniejsze

  • 9 czerwca 2024
  • wyświetleń: 30507

[FOTO] Tragiczny wypadek na ulicy Górniczej. Nie żyje motocyklista

Wszystkie służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, interweniowały w niedzielę 9 czerwca około godziny 11.30 na ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach, na wysokości osiedla "Kolonia". Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach - 9.06.2024 · fot. Nadesłane przez czytelników


Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 11.27. Na miejscu trwała reanimacja poszkodowanego motocyklisty, któremu dwukrotnie udało się przywrócić funkcje życiowe.

Decyzją lekarza LPR, ze względu na ciężki stan mężczyzny, został on przetransportowany karetką do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Po południu dotarła do nas tragiczna informacja, że życia 24-latka nie udało się uratować.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach9.06.2024 · fot. OSP Dziedzice


- Wstępne ustalenia wskazują, że do zderzenia pojazdów doszło, gdy kierujący jednośladem wyprzedzał nissana, a ten wykonywał manewr skrętu w lewo - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn zdarzenia. W czasie akcji służb ratunkowych ulica Górnicza, a także jej skrzyżowanie z ulicą Węglową, były zablokowane.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama