Najpopularniejsze
- 23 marca 2026
- wyświetleń: 3328
Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Karpackiej. Osobówka zawisła na żywopłocie
W poniedziałek, 23 marca, około godziny 8.30 na skrzyżowaniu ul. Karpackiej i Żywieckie Przedmieście w Bielsku-Białej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów osobowych. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, a ruch w rejonie zdarzenia odbywał się wahadłowo.
Jak ustalił nasz portal - pojazd marki Renault nagle zjechał ze swojego pasa ruchu, uderzył w inny samochód, po czym wjechał na chodnik, przebił się przez ogrodzenie i zawisł na żywopłocie pobliskiej posesji.

Na miejsce przybyły liczne jednostki straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Kierowca początkowo był zakleszczony w pojeździe. Pomimo poważnie wyglądających obrażeń, mężczyzna był w stanie komunikować się ze służbami.
Ratownikom udało się wydostać go z auta bez konieczności użycia narzędzi hydraulicznych, a następnie przetransportowano go do szpitala. Ze względu na przebieg zdarzenia oraz stan zdrowia kierowcy, sprawa najpewniej zostanie zakwalifikowana przez policję jako wypadek drogowy.
Na dany moment nie wiadomo dlaczego mężczyzna nagle zjechał ze swojego pasa. Najprawdopodobniej zasłabł lub miał inne problemy zdrowotne. Do tematu wrócimy jak tylko ustalimy te szczegóły.

Wypadki i kolizje
[FOTO] Bystra: pijacka szarża zakończona kraksą po policyjnym pościgu
[WIDEO] Demolka na Andersa - poranne zderzenie trzech pojazdów
[FOTO] Groźnie wyglądająca kraksa na Komorowskiego. Jeden z poszkodowanych w szpitalu
[FOTO] Rowerzysta wjechał prosto pod rozpędzony motocykl
Gorący temat[FOTO] Wskoczyli do Pszczynki, byli pijani. Akcja służb ratunkowych na DK-1 w Pszczynie
[FOTO] Pijacka szarża pod osłoną nocy. Pijany obywatel Ukrainy uszkodził trzy auta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









