Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Gabinet Medycyny Estetycznej Health & Beauty by Monika Tomczuk

Bielsko-Biała przyciąga nie tylko atrakcjami turystycznymi czy rozbudowaną ofertą kulturalno-rozrywkową. W stolicy Podbeskidzia można skorzystać również z profesjonalnych zabiegów upiększających i wyszczuplających. Utrzymane na światowym poziomie usługi oferowane są przez gabinet medycyny estetycznej
Health & Beauty by Monika Tomczuk. Na szczególną uwagę zasługują znajdujące się w ofercie: kriolipoliza Cool Tech oraz opalanie natryskowe Fake Bake.

 

Metoda Cool Tech
Modelowanie sylwetki przy pomocy technologii Cool Tech ma stosunkowo krótką historię. Tę innowacyjną metodę zastosowano po raz pierwszy w ubiegłej dekadzie XXI wieku, na terenie Stanów Zjednoczonych. Dzięki swojej niskiej inwazyjności oraz bardzo wysokiej skuteczności kriolipoliza przyjęła się na rynku medycyny estetycznej - w globalnym wymiarze. Również w Polsce coraz więcej gabinetów - w tym nasz - ma przyjemność oferować tę procedurę wyszczuplającą.

A na czym dokładnie polega metoda Cool Tech?
Kriolipoliza to inaczej wymrażanie komórek tłuszczowych - bazuje na ich wrażliwości na oddziaływanie niskich temperatur. Fałd skóry w miejscu, w którym znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej jest zabezpieczany membraną Cool Tech i zasysany przez aplikator, a następnie schładzany do temperatury - 8 stopni Celsjusza. Proces schładzania trwa do 70 minut/ jeden obszar ciała - głowica może się dopasować do dowolnego typu sylwetki. Kriolipolizę wykonuje się w sposób miejscowy - dzięki czemu można działać precyzyjnie, wyszczuplając i modelując wybraną partię ciała. Dzięki membranie Cool Tech oraz zastosowaniu dedykowanego żelu na skórę ryzyko wystąpienia odmrożeń jest bliskie zeru.

Warto wybrać ten sposób na wyszczuplenie i modelowanie sylwetki z kilku względów. Przede wszystkim - w porównaniu z klasyczną liposukcją - metoda jest nieinwazyjna i bezbolesna. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć - nie ma konieczności odbywania rekonwalescencji. Nasz gabinet mieści się w centrum miasta - co stanowi dodatkowe ułatwienie. Zabieg kriolipolizy z ochronną membraną Cool Tech pozwala na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej aż do 30 procent - i to już przy pierwszym zabiegu. Dla obawiających się efektu jo-jo kriolipoliza to rozwiązanie idealne, ponieważ usunięta tkanka tłuszczowa nie odbudowuje się. Zazwyczaj już pierwszy zabieg daje satysfakcjonujące rezultaty.

Procedura jest całkowicie bezpieczna, a istniejące do niej przeciwwskazania obejmują szczególne przypadki, takie jak: choroba nowotworowa, żylaki, ciąża oraz karmienie piersią, pojawienie się chorób skóry lub stanów zapalnych, choroby żył. Kriolipolizy nie wykonuje się także na skórze w miejscu, w którym znajduje się tatuaż. Przygotowanie do zabiegu nie jest ani problematyczne ani skomplikowane.

Ostateczny rezultat po zabiegu kriolipolizy jest widoczny po około 3 miesiącach. Efekty już po pierwszej sesji są spektakularne – jednak jeżeli istnieje potrzeba – można zabieg powtórzyć po 6 tygodniach (i maksymalnie od 2 – 3 razy na konkretnej części ciała). W większości przypadków nie jest to konieczne, choć oczywiście stopień wyszczuplenia i wyrzeźbienia sylwetki zależy od wyjściowej ilości tkanki tłuszczowej.

 

Fake Bake - jesienna opalenizna jak z Saint Tropez

Pięknie wyrzeźbione ciało - niezależnie od tego, jaką metodą zostało uzyskane można dodatkowo podkreślić opalenizną. Subtelnie przyciemniony odcień skóry pozwala również uzyskać efekt wyszczuplenia pewnych partii, jak również zamaskować niedoskonałości. Ekspozycja na promieniowanie UV - na plaży, basenie czy w solarium dla wielu osób jest jednak zbyt ryzykownym rozwiązaniem. Poza tym - zbliżająca się coraz szybszymi krokami jesień sprawia, że nosimy więcej warstw odzieży. Nie musi to jednak oznaczać rezygnacji z karmelowego zabarwienia skóry. Dzięki opalaniu natryskowemu Fake Bake można cieszyć się promiennym i zdrowym wyglądem przez cały rok.

Fake Bake to forma opalania, która przypadnie do gustu każdemu, kto oczekuje szybkiego efektu - bez narażania się na zdrowotne konsekwencje ekspozycji na promienie słoneczne. Profesjonalnie dobrane kosmetyki są całkowicie bezpieczne, nie prowadzą do wysuszenia skóry i są hipoalergiczne. Efekt zabiegu jest w pełni widoczny już po 15 minutach i utrzymuje się do 12 dni - stopniowo blednąc. Co istotne, zanikanie opalenizny odbywa się równomiernie na całym ciele. Fake Bake jest metodą, którą można dopasować do indywidualnych oczekiwań. W zależności od karnacji, pożądanego efektu oraz kondycji skóry dobierany jest odpowiedni preparat - w gabinecie Health & Beauty korzystamy z kosmetyków marki Mine Tan, które dostępne są w szerokim zakresie odcieni i wyróżniają się wysokiej jakości formułą.

Dlaczego początek jesieni to idealna pora na zabiegi w gabinecie Health & Beauty?

Koniec lata to świetny moment, by zadbać o swoją kondycję, jak również o urodę. Wszelkie pielęgnacyjne zabiegi korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Jesienna chandra, stres związany z powrotem do codziennych obowiązków, jak również zbliżające się chłody - wszystko to może mieć mniejsze znaczenie - jeśli wejdziemy w nowy okres roku w nowej, promiennej skórze.

Materiały partnerów

23 wrz 2021
Firma Jamat funkcjonuje na bielskim rynku od kilku lat. Niedługi okres wystarczył, by zwiększyła ona zakres swoich usług. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma w ofercie nie tylko dobór i montaż paneli fotowoltaicznych, ale także instalację urządzeń grzewczych, klimatyzacji, wentylacji, magazynów energii...
21 wrz 2021
Rynek samochodów typu SUV jest niemal przepełniony różnego rodzaju lepszymi bądź mniej udanymi konstrukcjami. Nawet osoba interesująca się w pewnym stopniu motoryzacją może mieć problem z wybraniem auta dostosowanego do swoich potrzeb. Kto produkuje najlepsze SUVy? To bardzo subiektywne pytanie,...
21 wrz 2021
Przetłuszczające się włosy są prawdziwym wyzwaniem. Aby na dłużej zachowały świeżość, wiele kobiet decyduje się na częstsze mycie. Zdarza się, że nawet dwa razy dziennie... Jednak to błędne koło, którego należy się wystrzegać.Przetłuszczające się włosy są prawdziwym wyzwaniem. Aby na dłużej...
17 wrz 2021
Dzisiaj w prawie każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jeden samochód. Na co dzień to właśnie ten środek transportu w dużym stopniu ułatwia nam życie, gwarantując szybkie i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Niestety, jak każda maszyna, nasze auto również może...
17 wrz 2021
Każda usterka w samochodzie jest odczuwalna dla domowego budżetu, jednak jedne mniej, drugie bardziej. Problemy z układem chłodzenia należą do tych drugich. Wielu kierowców uważa, że płyn chłodniczy to dodatek, któremu nie warto poświęcać zbyt wiele uwagi, ale to błąd. Nadmiernie przepracowany może...

Partnerzy medialni