Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Wynajem długoterminowy Audi. Sprawdź oferty dla firm!

Prowadzisz firmę i poszukujesz samochodów dla siebie i pracowników? A co powiesz na nową metodę finansowania jaką jest wynajem długoterminowy? Poznaj zalety tego rozwiązania i wybierz Audi dla Twojej firmy!

Zalety wynajmu długoterminowego dla firm

  1. Brak wpłaty własnej — w przeciwieństwie do innych form finansowania samochodu (np. leasingu), nie musisz dokonywać wpłaty własnej.
  2. Niskie koszty eksploatacji — finansujesz jedynie użytkowanie samochodu, płacisz stałą ratę, które może być niższa nawet o 60% w porównaniu do leasingu.
  3. Nowe auta dostępne od ręki — jeśli zależy Ci na czasie, to możesz wybierać spośród modeli dostępnych od ręki. Wybierasz, podpisujesz umowę i nie musisz czekać na samochód kilka miesięcy.
  4. Duży wybór samochodów — jeśli kompletujesz flotę, to prawdopodobnie potrzebujesz samochodów różnego typu. W ofercie na wynajem długoterminowy znajdziesz nie tylko samochody osobowe w różnych rodzajach nadwozia, ale też niezawodne samochody dostawcze. 
  5. Pakiety usług — jeśli prowadzisz firmę, to pewnie nie chciałbyś brać sobie na barki kolejnego obowiązku jakim jest serwis samochodów, wymiana opon, czy obsługa serwisowa. W wynajmie długoterminowym wszystkie te usługi masz w cenie raty i są pos tronie firmy wynajmującej.
  6. Możliwość odliczenia podatku VAT — masz możliwość odliczenia kosztów finansowania i eksploatacji od podatku VAT (pełne odliczenie w przypadku jazdy do celów służbowych i 50% w przypadku jazdy również w celach prywatnych).
  7. Większa swoboda finansowa — w trakcie trwania umowy, właścicielem samochodu pozostaje firma wynajmująca. Dzięki temu możesz zachować płynność finansową i nie obciążasz zdolności kredytowej.
  8. Uproszczone płatności — w związku z tym, że w racie wynajmu masz wliczone koszty serwisu, ubezpieczenia itp., to ograniczasz tym sposobem ilość faktur i płatności, których musisz dokonywać co miesiąc. 
  9. Szybkie procedury i jasne zasady — podpisujesz umowę na jasnych zasadach, znasz limit kilometrów i nie musisz bać się ukrytych opłat. Sama procedura zawarcia umowy jest maksymalnie uproszczona. Po to, byś mógł jak najszybciej jeździć swoim nowym samochodem.
  10. Brak konieczności wykupu samochodu — po zakończeniu umowy nie musisz decydować się za wykup samochodu lub uczestniczyć w jego sprzedaży. Możesz od razu zdecydować na wynajem kolejnego modelu.

 

Oferta na Audi dla firm

Sprawdź wynajem długoterminowy Audi, a w nim szeroką ofertę na Audi w różnych ofertach finansowania. Wybierz bestsellerowe Audi Q5 Sportback Advanced 40 TDI quattro 204KM S tronic — dostępne od ręki za 2400 zł netto przez 2 lata, bez konieczności uiszczania wpłaty własnej i z pakietem usług dodatkowych. Interesuje Cię nieco niższa półka? Wybierz Audi A3 z darmową dostawą w racie 1469 zł netto miesięcznie przez 1,5 roku. W ofercie znajdziesz także Audi A4 w różnych wersjach stylistycznych. Zapoznaj się z ofertą i skalkuluj, które opcje będą najkorzystniejsze w Twojej firmie.

Odkryj korzyści z wynajmu długoterminowego samochodów w swojej firmie. Ciesz się nie tylko najwyższej klasy jazdą Audi, ale też brakiem zobowiązań jeśli chodzi serwisowanie, czy też o późniejszy zakup samochodu. 

 

Materiały partnerów

23 wrz 2021
Firma Jamat funkcjonuje na bielskim rynku od kilku lat. Niedługi okres wystarczył, by zwiększyła ona zakres swoich usług. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma w ofercie nie tylko dobór i montaż paneli fotowoltaicznych, ale także instalację urządzeń grzewczych, klimatyzacji, wentylacji, magazynów energii...
21 wrz 2021
Rynek samochodów typu SUV jest niemal przepełniony różnego rodzaju lepszymi bądź mniej udanymi konstrukcjami. Nawet osoba interesująca się w pewnym stopniu motoryzacją może mieć problem z wybraniem auta dostosowanego do swoich potrzeb. Kto produkuje najlepsze SUVy? To bardzo subiektywne pytanie,...
21 wrz 2021
Przetłuszczające się włosy są prawdziwym wyzwaniem. Aby na dłużej zachowały świeżość, wiele kobiet decyduje się na częstsze mycie. Zdarza się, że nawet dwa razy dziennie... Jednak to błędne koło, którego należy się wystrzegać.Przetłuszczające się włosy są prawdziwym wyzwaniem. Aby na dłużej...
17 wrz 2021
Dzisiaj w prawie każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jeden samochód. Na co dzień to właśnie ten środek transportu w dużym stopniu ułatwia nam życie, gwarantując szybkie i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Niestety, jak każda maszyna, nasze auto również może...
17 wrz 2021
Każda usterka w samochodzie jest odczuwalna dla domowego budżetu, jednak jedne mniej, drugie bardziej. Problemy z układem chłodzenia należą do tych drugich. Wielu kierowców uważa, że płyn chłodniczy to dodatek, któremu nie warto poświęcać zbyt wiele uwagi, ale to błąd. Nadmiernie przepracowany może...

Partnerzy medialni