bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 27 marca 2019
  • wyświetleń: 917

[OGŁOSZENIE] Potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca poszukiwany

26-letnia rowerzystka odniosła obrażenia na skutek potrącenia przez kierującego samochodem ciężarowym. Sprawca nie zatrzymał, by udzielić rannej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w minioną sobotę (23 marca) około 15.00 w Ligocie na ul. Bielskiej.

Z ustaleń wynika, że rowerzystka jechała ul. Bielską w Ligocie w kierunku Mazańcowic. W pewnym momencie zaczął ją wyprzedzać kierowca samochodu ciężarowego, który na widok jadącego z przeciwka pojazdu odbił w prawo, potrącając kierującą jednośladem. Na skutek potrącenia 26-latka przewróciła się, doznając obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił rannej pomocy.

Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, nr alarmowe 997 lub 112.

Potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia
fot. Bielskie Drogi / zdjęcie ilustracyjne

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.