bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 1030

[KOMUNIKAT] Atrakcyjne stawki za parkowanie przy ul. Tadeusza Rychlińskiego w Bielsku-Białej

Komunikat publikowany na prośbę Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej:

"Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o możliwości skorzystania z nowej, atrakcyjnej stawki opłat za miejsca postojowe na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego (obok Stadionu Miejskiego).

MZD w Bielsku-Białej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził na administrowanym przy ul. Tadeusza Rychlińskiego parkingu możliwość postoju w nowej atrakcyjnej cenie. Tym samym wszyscy zainteresowani postojem na przedmiotowym parkingu mogą teraz dokonać opłaty za parkowanie z góry za okres 3 miesięcy w wysokości 50 zł.

W zamian otrzymują gwarancję postoju na nowym dobrze skomunikowanym parkingu w centrum miasta. Parking posiada utwardzoną nawierzchnię, jest ogrodzony, oświetlony a także wyposażony w elektroniczny system szlabanowy. Dokonując w/w opłaty każdy użytkownik otrzymuje kartę chipową dzięki której szybko i sprawnie (przykładając ją do czytnika) wjedzie lub opuści parking.

W celu skorzystania z tej możliwości należy złożyć w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej stosowny wniosek i dokonać wymaganej opłaty przelewem bankowym na rachunek bankowy MZD (numer konta: 45 1240 2975 1111 0010 6437 9639 BANK PEKAO S.A.) albo w kasie wskazanego Działu gotówką lub kartą płatniczą (Kasa czynna: 7.30 -15.00 Przerwa: 10.00 – 12.00).

Wniosek można pobrać na stronie internetowej http://www.parkowaniebielsko.pl lub osobiście w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty."

[KOMUNIKAT] Atrakcyjne stawki za parkowanie przy ul
fot. MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.