bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 15 maja 2022
  • wyświetleń: 4242

[OGŁOSZENIE] Jasienica: poszukiwany właściciel potrąconego psa

W dniu 28 kwietnia 2022 na ul. Cieszyńskiej w Jasienicy doszło do potrącenia psa. Właściciel zwierzęcia został ustalony przez funkcjonariuszy i jeszcze tego samego dnia ukarany mandatem karnym (nienależyta opieka nad zwierzęciem). Właściciel uszkodzonego pojazdu próbuje skontaktować się z opiekunem zwierzęcia.

- Właściciel znalazł się i został ukarany mandatem przez policję gdy już nas nie było na miejscu. Wydawało by się że policja wyda nam dane tej osoby. Jednak nie mogą niby z powodu RODO. Dane mogą zostać wydane jedynie ubezpieczycielowi a nie poszkodowanemu. Mamy AC, zadzwoniłem do ubezpieczalni i powiedzieli mi że to będzie szkoda z AC na moją niekorzyść, a oni będą mieć dane właściciela psa z policji i wytoczą mu sprawę sądową. - relacjonuje właściciel uszkodzonej Skody Octavii. - Chcemy uniknąć sprawy sądowej i dużo większych kosztów (odsetki, wysoki cennik usług AC) dla właściciela psa i dla nas chodzenia po sądach - dodaje. Kontakt pod numerem telefonu +48797446896.

Loading...

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.