bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 1356

[OGŁOSZENIE] Kolizja na węźle Rosta i poszukiwanie świadków z kamerą

Nie od dziś wiadomo, że kamera samochodowa to najlepszy świadek. Nie wszyscy jednak posiadają ją w swoim samochodzie. Przydaje się właśnie w takich sytuacjach jak ta opisana poniżej.

Reklama

Zrzut ekranu 2022-11-12 o 11.22.55
fot. Google Maps


Wiadomość od czytelniczki:

W dniu 11.11.2022r. poruszałam się z dziećmi na trasie S1 w kierunku Skoczów/Katowice/Cieszyn. W godzinach 14.40 - 15.10 doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu, który zajechał nam drogę. Sytuacja miała miejsce przed węzłem Bielsko - Biała Komorowice / przed zjazdem na salon FIATa. Sprawca włączał się do ruchu z miejsca zaznaczonego na mapie, tj. ulice:

Architektów (lub DW940 lub Niepodległości) --> S1
prawdopodobny kierunek sprawcy --> Chrzanów

Google Maps
fot. Google Maps


Zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja ustala szczegóły na bazie zapamiętanego nr rejestracyjnego. Jeżeli ktokolwiek poruszał się w tych godzinach i posiada jakiekolwiek nagranie z kamerki prośba o kontakt: sprawcyszukam@gmail.com
Osoby z rejestratorem video, które w późniejszym czasie poruszały się w kierunku Chrzanowa (jedynką E462) - również będę wdzięczna za odzew ;((


Zrzut ekranu 2022-11-12 o 11.13.50
fot. Google Maps

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.