bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 23 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3093

[OGŁOSZENIE] Poszukiwany sprawca kolizji z ul. Pasieki w Czechowicach

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, zwraca się o pomoc do czytelników portalu Bielskie Drogi. Chodzi o zdarzenie drogowe, które miało miejsce w piątek, 20 stycznia około godziny 15:30 na ul. Pasieki w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca nieznanego pojazdu koloru czerwonego uderzył w ogrodzenie przepompowni ścieków. Uszkodzona została także skrzynka licznikowa. Sprawca został odholowany przez pomoc drogową. Na miejscu nie było policji.

Uszkodzenia infrastruktury na ul. Pasieki w Czechowicach-Dziedzicach - 23.01.2023 · fot. Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.


Straty są duże. Pracownicy spółki proszą kierowcę czerwonego pojazdu o kontakt. Poszukiwani są także świadkowie, którzy są w posiadaniu informacji na temat tej kolizji (np. numer rejestracyjny pojazdu lub dane firmy holującej).

Kontakt pod numerem +48663189001.

Loading...

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.