bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 4 stycznia 2024
  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 29612

Zmarł 21-letni kierowca Citroena, który początkiem roku uległ wypadkowi w Starej Wsi

W czwartek, 4 stycznia około godziny 13.30 na ulicy Pielgrzymów w Starej Wsi doszło do wypadku drogowego - samochód uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety to zdarzenie ma swój tragiczny finał.

Wypadek w Starej Wsi, 4.1.2023
Wypadek w Starej Wsi, 4.1.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak wynika z ustaleń Policji, samochodem marki Citroen Saxo jechał 21-letni mężczyzna. Nieprzytomny, w stanie zagrażającym życiu został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala. Przez przeszło miesiąc trwała zacięta walka o powrót poszkodowanego do zdrowia. Niestety wysiłki lekarzy nie przyniosły oczekiwanego przez rodzinę efektu. W miniony weekend dotarła do nas smutna informacja, że młody mężczyzna zmarł. Dziś, w poniedziałek te doniesienia potwierdził nam st. sierż. Sławomir Kocur z KMP w Bielsku-Białej.

Przyczyny wypadku nie są znane. Wśród mieszkańców Starej Wsi krąży wiele plotek mówiących o możliwej usterce samochodu (m.in. zablokowany pedał przyspieszenia). Śledczy badają przyczyny wypadku. Na tym etapie czynności oficjalne trudno mówić jeszcze o dokładnych okolicznościach tej tragedii.

Do sprawy będziemy wracać.

kr, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.