bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 14 lutego 2024
  • 15 lutego 2024
  • wyświetleń: 18246

[FOTO] Dankowice: dzieci ranne w zderzeniu dwóch pojazdów. Sprawca z sądowym zakazem

W środę, 14 lutego chwilę przed godziną 11.00 w Dankowicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce na skrzyżowaniu Zaolziańskiej z aleją Młyńską. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Poważna kraksa w Dankowicach - 14.02.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierowca Peugeota, wymusił pierwszeństwo na pojeździe marki Hyundai, którym podróżowała 37-letnia kobieta, wraz z dwójką nieletnich pasażerów. Siła uderzenia była bardzo duża. Pojazdy uległy znacznym uszkodzeniom.

Kierowcy byli trzeźwi. Dzieci w wieku 1 i 5 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, choć wieczorem po badaniach szpitalnych okazało się, że to "tylko kolizja". Obrażenia dzieci nie był poważne. Nie skończyło się jednak na zwykłym mandacie. W toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że 31-letek miał aktywny sądowy zakaz prowadzenie pojazdów. Decydując się na złamanie owego zakazu, sprowadził na siebie wiele dodatkowych kłopotów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.