bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 30 marca 2024
  • wyświetleń: 4268

Auto kalifornijskiego giganta na ulicach Bielska-Białej. Robi zdjęcia na Google Street View

Spacerujący po ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej mogli zauważyć we wtorek (25 marca) przejeżdżające tamtędy auto Google Street View. Wiele wskazuje więc na to, że w popularnej aplikacji będziemy mogli zobaczyć aktualny wygląd wielu ulic naszego miasta.

Obecnie zdjęcia przedstawiające centrum Bielska-Białej w Google Street View zostały wykonane w 2019 i 2017 roku. Wi
Obecnie zdjęcia przedstawiające centrum Bielska-Białej w Google Street View zostały wykonane w 2019 i 2017 roku. · fot. Google Street View


Zdjęcia tej popularnej arterii miasta, które można obecnie oglądać w Google Street View, pochodzą z 2019, a nawet 2017 roku - te przedstawiają choćby plac Wojska Polskiego, który w niebagatelny sposób zmienił swoje oblicze od tego czasu.

W aplikacji można znaleźć zresztą informacje o tym, że obecnie specjalny pojazd przemierza tereny Bielska-Białej, Zawiercia, Żarek, Myszkowa, Bobolic, Żarek-Letniska, Niegowy i Łazów. Fotografowanie na tym obszarze zaczął w marcu, a zdjęcia potrwają do listopada tego roku.

O zauważonym pojeździe poinformował między innymi wiceburmistrz Cieszyna Przemysław Major.

Loading...

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.