bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 1 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 7927

[FOTO] Ponad 80 interwencji związanych z silnym wiatrem. Drzewo spadło między innymi na samochód

Ponad 80 interwencji odnotowali strażacy w Bielsku-Białej i powiecie bielskim w związku z silnym wiatrem w poniedziałek 1 kwietnia - to stan na godzinę 20.30. Do groźnej sytuacji doszło między innymi przy ulicy Bardowskiego, gdzie drzewo spadło na samochód.

Zdarzenia związane z silnym wiatrem w Bielsku-Białej - 1.04.2024 · fot. Nadesłane przez czytelników


Jak przekazano portalowi bielsko.info w stanowisku kierowania KM PSP w Bielsku-Białej, interwencje dotyczyły przede wszystkim konarów, które spadły na jezdnię. 16 wyjazdów strażaków dotyczyło uszkodzonych dachów.

Do groźnej sytuacji doszło przy ulicy Bardowskiego w Bielsku-Białej, gdzie drzewo spadło na samochód. Na szczęście w Bielsku-Białej i powiecie bielskim nie odnotowano osób poszkodowanych.

Loading...


W sumie w całym województwie śląskim strażacy odnotowali 200 zdarzeń związanych z silnym wiatrem - to stan na godzinę 200. Najwięcej w mieście Bielsko-Biała oraz powiatach bielskim, cieszyńskim i żywieckim.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.