bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 1 maja 2024
  • wyświetleń: 15892

Potrącenie rowerzysty w Ustroniu. Sprawca kompletnie pijany!

W środę, 1 maja około godziny 16.20 w Ustroniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Kierujący osobówką najechał na cyklistę. Niestety, doznał on poważnych obrażeń ciała. Sprawca był kompletnie pijany!

wypadek kraksa potrącenie rowerzysty rowerzysta ustroń leśna nietrzeźwy
Wypadek z udziałem rowerzysty na ul. Leśnej w Ustroniu - 1.05.2024 · fot. KPP Cieszyn


Do zdarzenia doszło na ulicy Leśnej w Ustroniu. 31-letni mężczyzna, kierujący Skodą najechał na rowerzystę. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. W związku z ciężkim obrażeniami poszkodowanego, na miejsce skierowano również załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak przekazuje nam oficer prasowy KPP Cieszyn, podkom. Krzysztof Pawlik, sprawca zdarzenia został zatrzymany. Badanie jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu! Obecni na miejscu policjanci wydziału drogowego przeprowadzili niezbędne czynności i sporządzili dokumentację.

Apelujemy - jeżeli masz podejrzenie, że kierowca może być pod wpływem alkoholu powiadom natychmiast o tym policję! Każdy nietrzeźwy to ogromne zagrożenie dla każdego! Nie reagujesz w takich sytuacjach? To znaczy, że akceptujesz. Nie bądź obojętny, możesz ocalić komuś życie i wspólnie z nami dbać o bezpieczeństwo.

podkom. Krzysztof PawlikOficer Prasowy KPP Cieszyn

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.