bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Skradzione

  • 30 listopada 2022
  • 4 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2500

[WIDEO] Super Paka dla Dzieciaka: bieg mikołajkowy

W niedzielę, 4 grudnia w Gemini Park Bielsko-Biała odbyła się szósta edycja akcji "Super Paka dla Dzieciaka". Jak mówią organizatorzy, to "najlepsza charytatywna impreza mikołajkowa na Podbeskidziu"! Przygotowano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin! Podczas imprezy odbyły się m.in. biegi dla dzieci i dorosłych - zobaczcie naszą relację wideo!

ReklamaPodczas imprezy "Super Paka dla Dzieciaka" odbyło się spotkanie z Mikołajem, a dzieci mogły wziąć udział w zabawie Cioci Tuni i jej świątecznym show. Ponadto przewidziano strefę zabaw dla dzieci, świąteczne przysmaki i domowe ciasta, występy artystyczne, koncerty na żywo oraz biegi dla dzieci i dorosłych.

Cały dochód zebrany podczas imprezy będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z fundacji Imperium Sportu oraz na Maćka Chojnę, który w wyniku wypadku stracił nogę i potrzebuje środków na protezę.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.