bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 15 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5239

[WIDEO, FOTO] Kraksa na rondzie "koło Bułgara" w Bielsku-Białej

W sobotę, 12 stycznia przy ul. Niepodległości w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Młody kierowca Lancii nie zauważył ronda, stracił orientację w terenie i uderzył w przydrożną latarnię. Szczęśliwie ani jemu, ani dwóm pasażerom nic groźnego się nie stało. Kierowca tłumaczył, że to wina nawigacji, która kazała mu jechać prosto... Innego zdania w kwestii winy byli policjanci, którzy ukarali go mandatem karnym.Autor filmu: Bielskie Drogi

Podobne sytuacje w tym miejscu zdarzały się już wielokrotnie. W listopadzie ubiegłego roku rondo "przestrzelił" kierowca Audi A8. Pialiśmy o tym tutaj. [url=9443_wideo_na_rondzie_prosto_widowiskowy_lot_na_ulicy_niepodleglosci_w_bielskubialej][/url]

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

[WIDEO, FOTO] Kraksa na rondzie "koło Bułgara" w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.