bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 20 stycznia 2019
  • wyświetleń: 15886

[WIDEO] O krok od tragedii w centrum miasta

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Bielsku-Białej na ulicy 3-go Maja. W pobliżu są dwa przejścia dla pieszych (podziemne i naziemne). Warto pamiętać o tym, że w warunkach miejskich nieuniknione są tego typu spotkania z nieroztropnymi pieszymi. Warto również pamiętać o obowiązujących ograniczeniach prędkości.Autor filmu: Gracjan

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

O krok od tragedii w centrum miasta


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.