bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 998

[WIDEO] Budowa ekranów wzdłuż DK-1 w Czechowicach. Są korki!

Na czechowickim odcinku DK-1 trwa budowa ekranów akustycznych. Jak podaje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać nawet do listopada. Zobaczcie jak wygląda przejazd tą trasą w samo południe.Autor filmu: Bielskie Drogi

Budowa ekranów akustycznych była inwestycją długo wyczekiwaną przez mieszkańców, którzy w tej sprawie występowali z petycjami do Urzędu Miejskiego oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Ekrany powstaną na odcinku 6,7km. W tym momencie zwężenie zorganizowano na wiadukcie w okolicy skrzyżowania DK-1 z ulicą Legionów. Osoby przemieszczające się tą trasą codziennie muszą liczyć się z utrudnieniami i spowolnionym ruchem.

Budowa ekranów wzdłuż DK-1 w Czechowicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.