bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 29 stycznia 2019
  • wyświetleń: 12329

[WIDEO] Problematyczny wjazd na stację benzynową

Kilka słów o absurdzie jaki możemy napotkać wjeżdżając na nową stację benzynową Orlen przy ulicy Warszawskiej 32 w Bielsku-Białej.Autor filmu: Bielskie Drogi

Absurdalnie ustawione znaki drogowe powodują, że jesteśmy niemalże zmuszeni do złamania przepisów ruchu drogowego. Najczęściej nieświadomie, bo zauważenie znaku wcale nie jest prostym zadaniem (choć nie jest to żadnym usprawiedliwieniem). Nie ulega wątpliwości, że to rozwiązanie drogowe jest błędne. Sprawę znają bielscy policjanci, którzy już zajmują się tym tematem.

Aż dziw, że jeszcze nie widać tam samochodów egzaminacyjnych. Miejsce na "uwalenie" kursanta ubiegającego się o uprawnienia jest wręcz idealne.

Problematyczny wjazd na stację benzynową


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.