bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 30 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4713

[WIDEO] Symulowany atak nożownika na dworcu PKP. Akcja ratownicza utrudniana przez pacjentkę!

Ponad 30 załóg pogotowia ratunkowego ćwiczy w Bielsku-Białej podczas XIV Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym. Ratownicy nie tylko ćwiczą i uczą się prawidłowo reagować podczas nietypowych zadań, ale także walczą o tytuł najlepszej załogi.Autor filmu: Bielskie Drogi

Jednym z zadań, które dziś przeszli zawodnicy był scenariusz, który napisało życie. Atak nożownika na dworcu PKP. Policjant postrzelił napastnika. Cztery osoby wymagały pomocy medycznej. Jedna odniosła poważne obrażenia, które w sposób bezpośredni zagrażają życiu. Stres, zamieszanie i roszczeniowa pacjentka. Zobaczcie z czym trzeba było się zmierzyć!

W środę, 30 stycznia o godzinie 19:00 nastąpiło zamknięcie części al. Andersa w Bielsku-Białej. Ratownicy będą ćwiczyć w tunelu na pasie prowadzącym w stronę Mazańcowic. Kierowcy chcący przejechać w tym kierunku będą musieli kierować się na Hulankę i dalej ulicą Piastowską do ulicy Jana III Sobieskiego. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do wczesnych godzin porannych.

Symulowany atak nożownika na dworcu PKP


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.