bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 31 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4793

[FOTO, WIDEO] Symulowany wypadek samochodowy. Zamknięto tunel!

Całą noc trwały działania w tunelach al. Andersa w Bielsku-Białej. Ratownicy medyczni i strażacy szkolą się w ramach XIV Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym. W ramach ćwiczeń i szkoleń, zespoły walczą o tytuł najlepszej załogi.Autor filmu: Bielskie Drogi

Zadanie polegało na udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym w zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Pomocy wymagały trzy osoby w tym noworodek. Pasażer siedzący z przodu nie miał zapiętych pasów i stracił przytomność. Ciekawostką był fakt, że sprawczyni znajdowała się po wpływem alkoholu i wykorzystując zamieszanie, postanowiła oddalić się z miejsca wypadku przed przyjazdem policji. Zespół sędziowski oceniał pracę ratowników medycznych, którzy musieli min. współpracować ze strażakami.

[FOTO, WIDEO] Symulowany wypadek samochodowy · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.