bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 15072

[WIDEO] Kolizja i groźne dachowanie na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

O sprawie pisaliśmy w artykule: [FOTO] Goczałkowice: zderzenie Forda Mustanga i VW Caddy na DK-1. Udało nam się dotrzeć do nagrania, które zarejestrował świadek. Plik jest średniej jakości bowiem to nagrany telefonem ekran komputera. Oryginał trafił do policyjnego archiwum.Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Kolizja i groźne dachowanie na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.