bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 lutego 2019
  • wyświetleń: 13590

[WIDEO] Bogatych stać na mandaty?

Jeśli maksymalna grzywna za wykroczenie drogowe, jaką podczas kontroli może nałożyć policjant (1000zł - przyp. red.) stanowi 0.12-0,18% wartości pojazdu, to można pozwolić sobie na więcej? Pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi. Zarejestrowana dwukrotnie sytuacja miała miejsce w Czechowicach-Dziedzicach na trasie DK-1.Autor filmu: 1234hakelbery

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Bogatych stać na mandaty


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.