bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 25 lutego 2019
  • wyświetleń: 1227

[WIDEO] Za 4 minuty

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP w Łodygowicach (pow. żywiecki), stowrzyła ważny film pt. "Za 4 minuty".Autor filmu: MDP OSP Łodygowice

Jak wyjaśniają twórcy: "Często rzeczywistość jest inna, niż nam się wydaje na pierwszy rzut oka - uważamy że warto pomagać. Dlatego jako Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza stworzyliśmy krótki film. Naszym celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat problemu przechodzenia obojętnie obok ludzi, którzy mogą potrzebować pomocy. Przekazem naszego projektu jest to, że często pochopnie oceniamy sytuację, oraz to, że nawet podstawowa wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy może uratować czyjeś życie. Nie bójmy się pomagać wystarczy zawiadomić odpowiednie służby to nic nie kosztuje a daję szanse."

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.