bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 2757

[FOTO] Pożar samochodu na Babiogórskiej. Utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 5 marca około godziny 15:30 na ul. Babiogórskiej doszło do pożaru samochodu osobowego. Interweniowali strażacy, którzy na czas akcji gaśniczej musieli zablokować ruch w rejonie łącznika z al. Andersa. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.Autor filmu: Bielskie Drogi

Kierowca zauważył gęsty dym wydobywający się spod maski w trakcie jazdy i zjechał na pobocze. Gdy wysiał komora silnika stanęła w płomieniach. Ogień był na tyle duży, że ręczne gaśnice na niewiele się zdały. Spłonęła cała komora silnika i przednia cześć auta. Ruch został wznowiony około godziny 16:00.

Pożar samochodu na Babiogórskiej · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.