bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 11306

[WIDEO] Peugeotem na czołówkę. Sprawca uciekł!

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce kilka dni temu na drodze z Bielska-Białej do Szczyrku. Kierujący Peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z innym uczestnikiem ruchu. Udało się uniknąć czołowego zderzenia, które zapewne byłoby poważniejsze w skutkach. Sprawca beztrosko odjechał. Dzięki kamerce samochodowej udało się ustalić numer rejestracyjny. Postępowanie w tej sprawie prowadzą bielscy funkcjonariusze. W przypadku autora nagrania zakup kamery samochodowej zwrócił się z nawiązką.A czy Ty masz kamerę samochodową? Jeśli nie, to zachęcamy do zakupu i montażu. To cenny gadżet, który może pozwolić uniknąć wielu kłopotów. Warto zapatrzeć się w taki sprzęt, który rejestruje obraz z odpowiednią jakością, tak żeby była możliwość odtworzenia szczegółów.

Co było przyczyną takiego manewru kierowcy Peugeota? Ciężko stwierdzić. Przed nałożeniem cenzury doskonale widać, że mężczyzna patrzył w prawo, jednak jego wzrok wrócił na jezdnię i miał szansę zareagować (nie spoglądał na deskę rozdzielacza lub telefon - patrzył bezpośrednio przed pojazd).

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Peugeotem na czołówkę


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.