bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6356

[WIDEO] A pieszych na przejściu w naszym pięknym mieście traktujemy tak...

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Bielsku-Białej przy al. Andersa (przejście dla pieszych na wysokości restauracji Folwark). Zarówno autor nagrania, jak i kierowcy znajdujący się bezpośrednio przed nim używali klaksonu żeby zwróci uwagę pieszej i kierowców na sąsiednim pasie. Piesza zareagowała, kierowcy niekoniecznie...Autor filmu: Sebastian

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

A pieszych na przejściu w naszym pięknym mieście traktujemy tak


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.