bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 5416

[WIDEO] O krok od wypadku na skrzyżowaniu Kolistej z Kowalską i Niwną w Bielsku-Białej.

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu Kolistej z Kowalską i Niwną. To jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań na drogowej mapie Bielska-Białej.

ReklamaAutor filmu: Grzegorz

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

O krok od wypadku na skrzyżowaniu Kolistej z Kowalską i Niwną w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.