bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 17 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9682

[WIDEO, FOTO] Kamera samochodowa pomogła rozwiązać sporną sytuację

W środę, 17 kwietnia około godziny 14:50 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Było to klasyczne, podwójne najechanie na tył. Sprawa wydawała się dość prosta, ale do ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia konieczne było odtworzenie nagrania z kamery samochodowej.

ReklamaAutor filmu: Tomek

Sytuacja wyglądała tak, że kierowca Hyundaia zahamował, bo kierowca przed nim dość nieudolnie zmieniał pas ruchu z lewego na prawy i niepotrzebnie spowolnił ruch (co doskonale widać na filmie). Jadący za nim kierowca Fiata Pandy nie wyhamował i najechał na jego tył. Po niespełna dwóch sekundach w tył Fiata Pandy wjechał Fiat Punto, po czym dopchnął Fiata Pandę ponownie do Hyundaia.

Kierowca środkowego auta twierdził, że zdążył wyhamować i sprawcą całego zamieszania jest pojazd jadący za nim. Po odtworzeniu nagrania z kamery zamontowanej w Hyundaiu sprawa była jasna. Były dwa uderzenia i dwóch sprawców kolizji. Nie było rannych. Policjanci nałożyli dwa mandaty karne. Wszystkie trzy samochody zostały wycofane z ruchu do czasu usunięcia uszkodzeń pokolizyjnych. Utrudnienia na al. Andersa trwały blisko godzinę.

[WIDEO, FOTO] Kamera samochodowa pomogła rozwiązać sporną sytuację · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.