bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 2 maja 2019
  • wyświetleń: 94021

[WIDEO] Dramatyczne chwile na DK-81 w Wiślicy. Rowerzysta rozjechany przez samochód!

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na drodze krajowej nr 81 w Wiślicy (woj. śląskie, pow. cieszyński). Rowerzysta najprawdopodobniej utracił równowagę i upadł na jezdnię. Niestety kierowca jadący za nim nie zdołał wyhamować i przejechał po cykliście. Patrząc na nagranie trudno w to uwierzyć, ale po zdarzeniu rowerzysta wstał, otrzepał się z kurzu, wsiadł na swój rower i pojechał dalej. Nie doznał żadnych poważnych urazów. Pojazd autora nagrania nie został w żaden sposób uszkodzony.Autor filmu: Rafał

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Dramatyczne chwile na DK-81 w Wiślicy


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.