bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 26 stycznia 2017
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 4442

O krok od tragedii na przejeździe kolejowymMateriał filmowy z drugiego końca Polski ale naszym zdaniem warto obejrzeć. Wnioski nasuwają się same - miejmy oczy dookoła głowy.
Świadkowie tego zdarzenia wezwali na miejsce policję. Jak się okazało do incydentu doszło w trakcie szkolenia nowego pracownika, który bez zgody przełożonego podniósł rogatki. Obaj pracownicy zostali odsunięci od czynności, a całą sprawą zainteresowała się prokuratura.

Warto zawsze upewnić, że przejazd przez torowisko będzie bezpieczny. W starciu z pociągiem, samochód osobowy nie ma najmniejszych szans.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.