bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 14 maja 2019
  • wyświetleń: 6727

[WIDEO] Kolejny albinos w okolicach Bielska-Białej

Chyba wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że okolice węzła Komorowice w Bielsku-Białej zamieszkuje biały (najprawdopodobniej) daniel. Zwierzę wielokrotnie budziło podziw wśród lokalnych i przyjezdnych kierowców. Niejednokrotnie było powodem policyjnych interwencji, bo zaniepokojeni kierowcy chcieli przepędzenia białego stwora.Autor filmu: Marta

Jakiś czas temu do naszej redakcji trafił film przedstawiający łudząco podobne białe zwierzę z porożem. Wszystko wskazuje na to, że mamy dwa albinosy w regionie. Ten pierwszy, bardziej popularny nie ma tak bujnego poroża. Ostatni raz widziany był w weekend majowy.

Amatorski film wykonano 13 kwietnia 2019 w miejscowości Zabrzeg (pow. bielski).

Kolejny albinos w okolicach Bielska-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.