bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 7916

[FOTO, WIDEO] Poślizg zakończony srogą kraksą na S-1 w Bielsku-Białej

W czwartek, 16 maja około godziny 21:00 na S-1 w granicach administracyjnych Bielska-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni od strony Żywca, około 700m przed zjazdem na ulicę Bystrzańską i Żywiecką, samochód osobowy kilkukrotnie uderzył w bariery energochłonne.Autor filmu: Piotr Łukowicz

Sytuacja była wyjątkowo groźna. Rozbity Opel Corsa zatrzymał się w poprzek jezdni tuż za łukiem. Wystawiony trójkąt ostrzegawczy został rozjechany. Świadkiem wypadku i autorem poniższego nagrania był pracownik sztabu wyborczego Mirosławy Nykiel. W bagażniku jego Hondy znajdowało się kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych, które są gadżetami w politycznej kampanii. Uczestnicy zostali przyodziani w kamizelki odblaskowe i dodatkowo próbowali nimi ostrzec innych kierowców o zagrożeniu. Udało się doczekać do przyjazdu patrolu policji, a trwało to kilka długich minut.

Kierowcy i pasażerom nic groźnego się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Od Pana Piotra, stałego czytelnika otrzymaliśmy sporo słodyczy i kilkanaście kamizelek odblaskowych. Pozwólcie, że krówki zjemy sami. Kamizelki natomiast rozdamy kierowcom zdefektowanych pojazdów w ramach codziennej pracy na drogach ekspresowych w regionie ;)

[FOTO, WIDEO] Poślizg zakończony srogą kraksą na S-1 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.