bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 21 maja 2019
  • 22 maja 2019
  • wyświetleń: 23131

[WIDEO-ZAGADKA] Niebezpieczna sytuacja na ul. Górskiej. Samochód prawie wpadł do koryta rzeki. Kto zawinił?

We wtorek, 21 maja około godziny 11:00 na ul. Górskiej doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, którą doskonale widać na filmie od jednego z uczestników zajścia.Żaden z kierowców nie poczuwał się do winy w tej sytuacji. Nie doszło do kontaktu pomiędzy Oplem, a Toyotą. Spór rozstrzygnął dopiero przybyły na miejsce patrol drogówki. Kto został uznany winnym tego zdarzenia? Jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na komentarze. Osoby pragnące zachować anonimowość zapraszamy do udziału w krótkiej sondzie. Werdykt funkcjonariuszy podamy jutro.

Sondę znajdziecie TUTAJ.

AKTUALIZACJA: Sprawcą zdarzenia decyzją policjantów został uznany kierowca Opla Astry (autor nagrania). Rozpoczał manewr wyprzedzania mimo tego, że jadący przed nim kierowca sygnalizował skręt w lewo (włączony kierunkowskaz). Kierowca Toyoty Avensis został ukarany mandatem za wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu Górskiej z Dojazdową.


[WIDEO-ZAGADKA] Niebezpieczna sytuacja na ul
fot. Bielskie Drogi


[WIDEO-ZAGADKA] Niebezpieczna sytuacja na ul
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.