bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 21 maja 2019
  • wyświetleń: 3593

[APEL] Nie blokujmy skrzyżowań!

Trwające w Bielsku-Białej i regionie remonty dają się we znaki wszystkim kierowcom. Korki są codziennością na większości arterii w regionie i niestety sami często potęgujemy zatory takimi sytuacjami jak ta widoczna na nagraniu. Według kodeksu drogowego: ,,Kierującemu pojazdem zabrania się wjeżdżania na skrzyżowanie, jeżeli na skrzyżowaniu lub za nim nie ma miejsca do kontynuowania jazdy''.Autor filmu: Sławek

Przedstawiona sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu ulicy Lipowskiej z trasą DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Trwają tam prace związane z budową ekranów dźwiękochłonnych, które powodują korki na krajówce. Kierowcy, którzy wjeżdżają na skrzyżowanie bez możliwości opuszczenia go powodują dodatkowe utrudnienia na bocznych drogach, które łączą się z krajówką.

[APEL] Nie blokujmy skrzyżowań


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.