bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 maja 2019
  • wyświetleń: 2707

[WIDEO] Przebudowa ulicy Cieszyńskiej - kolejne zmiany w ruchu

We wtorek, 21 maja wprowadzone zostały kolejne zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej.Autor filmu: Bielskie Drogi

Pierwsza ze zmian polega na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ul. Jaworzańskiej do skrzyżowania z ul. Międzyrzecką (nowy przebieg - rondo). Ruch w przeciwnym kierunku prowadzony będzie nowym przebiegiem ul. Międzyrzeckiej, istniejącym fragmentem ul. Międzyrzeckiej, ul. Dworcową oraz ul. Tadeusza Regera.

21 maja wprowadzono również ruch wahadłowy na odcinku ul. Cieszyńskiej od ul. Wierzbowej do ul. Krzywej. Ruch wahadłowy jest sterowany sygnalizacją świetlną.

Przebudowa ulicy Cieszyńskiej - kolejne zmiany w ruchu
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.