bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 30 maja 2019
  • wyświetleń: 5671

[WIDEO] Problemy na Krakowskiej w Bielsku-Białej

Trwający remont ul. Krakowskiej "daje popalić" kierowcom, którzy pokonują ustawione tam zwężenia. Codziennie powtarza się ten sam problem, związany z pokonaniem zwężenia.Autor filmu: Listonosz

Kierowcy jadący ulica Krakowską od Kóz w stronę obwodnicy wjeżdżają na zwężenie mimo tego, że sygnalizator wskazuje światło czerwone. Efekt jest taki, że jadący w stronę Kóz, chcąc dojechać np. do zakładów gospodarki odpadami czy schroniska dla zwierząt, muszą stać kilka, czasem kilkanaście zmian świateł zanim uda się im pokonać zwężony odcinek jezdni.

Co jakiś czas pojawia się tam patrol policji. Radiowóz działa prewencyjnie, ale nie sposób by policjanci całą dobę pilnowali tylko tego miejsca. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? Takiego na tę chwilę nie widać...

Problemy na Krakowskiej w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.