bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 31 stycznia 2017
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 8780

Ucieczka z miejsca kolizjiAutor filmu: Patryk

Poszukujemy kierowcy Opla Vectry B kombi, który dziś ok. 13:40 spowodował kolizję na ul. Filarowej w Bielsku-Białej, po czym uprzejmie oddalił się w siną dal... Niestety z powodu wątpliwej jakości kamery nie ma możliwości odczytać numerów rejestracyjnych. Opel ma uszkodzony (przerysowany) lewy przód. Jeśli ktoś z Was był ok. 13:40 w tamtych okolicach prosimy o przejrzenie Waszych wideorejestratorów. Może Opel nagrał się komuś innemu. Może stoi gdzieś na osiedlowym parkingu. Jeśli macie jakiekolwiek informacje to piszcie - zapewniamy 100% anonimowość.

[AKTUALIZACJA 1.02.2017 godzina 19:00] Kierowca Opla Vectry dzięki pomocy internautów został namierzony. Policja już zajmuje się sprawą.
Dziękujemy za pomoc (っ◔◡◔)っ ♥

Ucieczka z miejsca kolizji


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.