bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 6 lipca 2019
  • wyświetleń: 20931

[WIDEO] Pięć samochodów zderzyło się na DK-1 w Pszczynie

W sobotę około godziny 14.00 na pszczyńskim odcinku drogi krajowej nr 1 (na wysokości straży pożarnej) doszło do kolizji z udziałem pięciu pojazdów. Jak udało nam się ustalić, były to dwa osobne zdarzenia.

ReklamaAutor filmu: Michał

W zdarzeniu udział wzięły wyłącznie samochody osobowe (m.in. Nissan, Alfa Romeo, Peugeot, Opel i Volvo). Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Szczęśliwie nikt poważnie nie ucierpiał. Do szpitala przewieziono dwie osoby, ale były to profilaktyczne badania (jedna kobiet w ciąży i osoba z silnym stresem).

Moment zdarzenia został zarejestrowany przez kamerę zamontowaną w jednym z pojazdów. Wstępnie wiadomo, że za sprawców dwóch kolizji uznano kierująca Nissanem Qashqai i obywatela Węgier kierującego Volvo V70. Przyczyną obu kolizji był brak dostatecznej odległości między pojazdami.

Przez kilkadziesiąt minut na trasie w kierunku Bielska-Białej występowały utrudnienia.

Pięć samochodów zderzyło się na DK-1 w Pszczynie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.