bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 16 lipca 2019
  • wyświetleń: 25342

[WIDEO] Kierowca Fiata Bravo taranuje samochody na S-1 w Bielsku-Białej

Do niecodziennej sytuacji doszło dziś popołudniu na obwodnicy Bielska-Białej. Jak już wcześniej pisaliśmy na =68.ARD3Kn-bxIyQK9-CG5cFs5PcalgzTJTCu74UaOCLQgWQH0kNjxCOyab58YV4suftqso90J2KDcU7kwoH2Se8Wl4YnjYf7ER7fw6MxX8Ww6bHFxIM40n0R-kQkrzdWcaBNLvwKEJMLc3s-GZIg5MONwkfwnm4Jlotixc8lgd6edAErYiUTvYTqgivGcmTRmnPNmv71PnTMkeddY84zb3fZKJkoo5-Kt8XLmcxIIrSJo1gRzSVeW0zLW2Lp26xJB3TfCOxVZni_Irg7sHtSZoIJQuht4eFqtuPhJX_KqEtFYY8XjatJMNv0fldLtFXYIekLqsJgdbgQIyIzHkHmjPpHdwSeA&__tn__=-R]Facebooku, kierowca białego Fiata Bravo jadący w stronę Żywca taranował pojazdy poruszające się prawym pasem ruchu. Uszkodził minimum pięć samochodów i uciekł. Poszkodowanych może być więcej.Autor filmu: Grzegorz

Na miejsce zostali wezwani policjanci. Mimo próby pościgu nie udało się od razu zatrzymać kierowcy. Jak udało nam się ustalić, policjanci z Żywiecczyzny ustalili numery rejestracyjne pojazdu. Nie wiadomo co było powodem jego irracjonalnego zachowania, ponieważ dalej jest poszukiwany. Poszkodowani kierowcy jeszcze dziś mają otrzymać od policjantów numer polisy do zgłoszenia szkód komunikacyjnych. Dziwne manewry na drodze zostały utrwalone przez świadka.

Aktualizacja: Krótko po publikacji nagrania zgłosiła się do nas siostra kierowcy, który jak się okazuje jest poszukiwany. Rano wyszedł z domu i wyłączył telefon. Zaginięcie zostało zgłoszone na komisariacie w Łodygowicach. "Jest w bardzo kiepskim stanie psychicznym, jest z nim ostatnio utrudniony kontakt, ma stany lękowe i zaburzenia na tle nerwowym" - informuje siostra we wpisie na Facebooku.

Kierowca Fiata Bravo taranuje samochody na S-1 w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.