bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 30 lipca 2019
  • wyświetleń: 9896

[WIDEO] Komplikacje podczas przejazdu karetki

Komentarz autora: "[i]Skrzyżowanie Niepodległości-Wyzwolenia ok 16:40. Staliśmy na czerwony kiedy usłyszeliśmy karetkę. Za mną stała ciężarówka więc widoczność do tyłu była ograniczona. Nagle wszyscy zaczęli trąbić więc zaczęliśmy podjeżdżać do przodu bo nie widać było czy karetka chce jechać prosto czy w prawo na Wyzwolenia. Karetka skręciła w Wyzwolenia właściwie dopiero ok 25sek filmu.[/i]"Autor filmu: Maciek

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Komplikacje podczas przejazdu karetki


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.