bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 5 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 18614

[FOTO] Motocyklista walczy o życie. Sprawca wypadku w Drogomyślu był kompletnie pijany!

W niedzielę, 4 sierpnia około godziny 14:00 na DK-81 w Drogomyślu doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Motocyklista kierujący zabytkowym motocyklem marki BMW, zderzył się tam z samochodem osobowym marki Renault Kangoo.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika / Łukasz

Zdarzenie miało miejsce na pasie w stronę Pawłowic w rejonie skrzyżowania z ulicą Wiejską. Jak informuje lokalny serwis ViFi powołując się na rozmowę z podkom. Rafałem Domagałą z cieszyńskiej Policji – kierowca Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem, który na skutek wypadku został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym w ciężkim stanie.

Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący Renault Kangoo miał cofnięte uprawnienia ze względów zdrowotnych. Badanie policyjnym alkomatem dało wynik ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarł serwis Bielskie Drogi wynika, że stan rannego motocyklisty jest bardzo ciężki, a rokowanie niepewne. Mężczyzna przeszedł skomplikowaną operację. Przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Lekarze walczą o jego zdrowie i życie.

Motocyklista walczy o życie · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.