bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 23299

[FOTO, WIDEO] Kolizja na obwodnicy Bielska-Białej

We wtorek, 6 sierpnia około godziny 9:00 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do kolizji drogowej. Kierujący Hyundaiem zjechał drogę kierującej Fiatem, która utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki energochłonne. Sprawca odjechał. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika / Michał

Chwilę po zdarzeniu kierowca Hyundaia odjechał w stronę Cieszyna. Autor nagrania zaalarmował policję i na bieżąco podawał dyżurnemu położenie pojazdu, co skutkowało szybkim zatrzymaniem uciekiniera. Ratownicy medyczni przebadali kierującą i pasażerów Fiata. Nie było konieczności hospitalizacji.

Materiał wideo został pokazany policjantom, którzy nie mieli wątpliwości co do winy. Jak informuje asp. sztab. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej - sprawca kolizji został pouczony. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Uszkodzony Fiat Albea został odholowany przez pomoc drogową.

[FOTO, WIDEO] Kolizja na obwodnicy Bielska-Białej · fot. nadesłane przez czytelnika / Michał


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.