bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 10 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1477

[FOTO] Gramy dla Karolinki i Kubusia!

Trwa V Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Siatkowej. W tym roku gramy dla Karolinki i Kubusia. Ta impreza, której przyświeca szczytny cel odbywa się na terenie basenu "Start" w Cygańskim Lesie.Ciepła, rodzinna atmosfera, której towarzyszy duch sportowej rywalizacji przyciągnęła wielu mieszkańców. Pogoda sprzyja, a na gości czeka masa atrakcji. W niedzielę, 11 sierpnia także można odwiedzić teren kąpieliska i dołączyć do zabawy. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karolinki i Kubusia. Oni tej pomocy potrzebują - bardzo!

Zachęcamy do udziału w licytacjach, które znajdziecie tutaj.

Serwis Bielskie Drogiobjął patronat medialny nad akcją.

Gramy dla Karolinki i Kubusia · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.