bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 29 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 7741

[WIDEO] Instrukcja obsługi nowych parkomatów w płatnej strefie parkowania miasta Bielska-Białej

Miejski Zarząd Dróg Bielsku-Białej przygotował film instruktażowy dotyczący sposobu użytkowania parkomatów w strefie płatnego parkowania.Autor filmu: MZD Bielsko-Biała

Dla młodego pokolenia kierowców obsługa tego urządzenia nie powinna być znaczącym problemem - większość funkcji działa intuicyjnie. Jednak starsze osoby nieobyte z nowinkami technicznymi mogą mieć znaczne problemy z obsługą tych nowoczesnych urządzeń. Warto wcześniej choć w teorii zobaczyć jak działają parkomaty, by uniknąć późniejszych kłopotów podczas rozliczania parkowania.

Więcej informacji w sprawie zmian jakie wejdą w życie z dniem 1 września, możecie znaleźć w artykule: [WAŻNE] Od 1-go września zmieni się sposób poboru opłat w bielskiej strefie płatnego parkowania!

Instrukcja obsługi nowych parkomatów w płatnej strefie parkowania miasta Bielska-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.